MUNCA IN STRAINATATE - INGRIJIRE PERSOANE VARSTNICE

Sighisoara
Istoric Sighisoara Evenimente Sighisoara Obiective Turistice Sighisoara Galerie Foto Sighisoara Sighisoara Live
CONTACT
Daca vreti ca firma dvs. sa fie adaugata in catalogul de afaceri de pe infoSighisoara.ro va rugam sa ne contactati:
Telefon: 0744.372.073
E-mail: contact@infosighisoara.ro
  º Antichitati si artizanat
  º Arta si cultura
  º Business sighisorean
  º Cazare agroturism
  º Cazare camping pescuit
  º Cazare Sighisoara
  º Farmacii garda - cabinete
  º Festivaluri Sighisoara
  º Obiective turistice
  º Publicitate si imobiliare
  º Restaurant-cofetarii-pub
  º Servicii pentru turisti
  º Targul mestesugarilor

Sighisoara > Munca in strainatate - ingrijire persoane varstnice

Publicitate

Munca in strainatate - ingrijire persoane varstnice

Data adaugarii: 06-01-2014

   Doriti sa lucrati în departamentul Ingrijire batrani/Asistenta sociala ca Ingrijitoare persoane in varsta? Cautam femei in domeniul ingrijirii persoanelor in varsta in Germania cu experienta in domeniu, cunostinte de limba germana cel putin la nivel conversational. Candidatul IDEAL:experienta (in familie sau in afara familiei) in ingrijirea persoanelor in varsta sau bolnave
- Cunoasterea limbii germane la nivel conversational
- Rabdare si intelegere in relatia cu ceilalti
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Ingrijirea persoanelor varstnice
- Ajutor in menajul locuintei
Oferim:
- Salariu 800-1200 EURO
- Angajari legale si sigure
- Achitarea Contributiilor sociale si Asigurare medicala
- Transport gratuit Romania-Germania-Romania
- Cazarea si masa asigurata
- Suport pe toata perioada contractului.

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!
Pentru informatii suplimentare, suna la:
Tel: 0265 775601 /  0744 372073
Anunt valabil in toata Romania